نصب وب اپلیکیشن محام

درباره محـــام

سهمی ارزنده در رشد و تعالی فرهنگ و هنر شهر اهواز

مجموعه محام

مجموعه فروشگاه « مُحام » که مخفف موقوفه حاج اسماعیل مدنیان می باشد، جز اولین فروشگاه های بازار امام رضا (ع) است که در مجتمع فرهنگی مذهبی تجاری موقوفه مدنیان واقع گردیده که شامل بخش های مختلفی هم چون بازار امام رضا (ع)، حسینیه امام رضا(ع)، واحدهای اداری و آموزشی و پارکینگ عمومی است.

مجموعه « مُحام » از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و شامل چهار فروشگاه: نوشت افزار، نمایشگاه و فروشگاه کتاب، کافی شاپ و شهر اسباب بازی می باشد که در طی این سال ها به ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز مشغول بوده است.

لوگوی بسیار زیبای محام اثر استاد جلیل القدر و معزز حمید عجمی (مبدع خط معلی) است که برگرفته از خطوط زیبای معلی طراحی شده است.
آمار ارزشمند محام
65,738 نفر
تعداد مشتریان
201,483 مورد
تمامی محصولات
120,000 عنوان
کتاب
50,000 عنوان
نوشت افزار و اسباب بازی
17 سال
سابقه کاری
افتخارات محام

از افتخارات کسب شده توسط مجموعه محام، اخذ لوح تقدیر از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال های 92 و 94 می‌باشد

فروشگاه های محام
کتاب محام

کتاب مُحام با زیر بنایی بالغ بر 300 مترمربع و داشتن بیش از 70.000 عنوان کتاب و بهره گیری از بهترین راهنمایان کتاب، توانسته سهم ارزنده ای در رشد وتعالی فرهنگ و هنر شهر اهواز داشته باشد. انتخاب کتاب مُحام به عنوان کتاب فروشی برتر کشور در امر ترویج کتاب خوانی در سال 1394 توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تقدیر توسط دکتر سید عباس صالحی، افتخار بزرگی است که این مجموعه به پاس تلاش هایش برای شهر اهواز و استان خوزستان به ارمغان آورده است. کتاب مُحام موضوعات متنوعی را همچون فلسفه، تاریخ، شعر، کتب نفیس، داستانی، کودک و نوجوان، روان شناسی، مذهبی، کمک درسی و زبان خارجه در مجموعه ی خود جمع آورده است. از دیگر خدمات فرهنگی کتاب مُحام، تهیه و گردآوری « کتابنامه مُحام » است. این نشریه که از سال 1389 تا به کنون منتشر می شود محلی است برای آشنایی با کتاب های جدید و پیشنهادات راهنمایان کتاب محام و معرفی نویسندگان، مترجمان کشور و علی الخصوص هم استانی های عزیزمان.

شهر اسباب بازی محام

کافی شاپ محام اولین کافی شاپ با درجه ممتاز در استان خوزستان می باشد. در سال 1385 با فضایی بالغ بر 150 مترمربع در مرکز بازار امام رضا (ع) افتتاح شد و پس از 13 سال فعالیت درخشان، موفق به اخذ نمایندگی برند کرپ کافه گردید. کرپ کافه مُحام ششمین شعبه از مجموعه شعبات کرپ کافه در کل کشور می باشد. محصولات بسیار با کیفیتی از قبیل انواع قهوه های دمی، دمنوش ها، اسموتی ها، کرپ های شیرین و غذایی و پاستاها در منوی متنوع کرپ کافه با بیش از 100 آیتم محصول موجود می باشد، که امکان سرو در محل و Take Away وجود دارد.

 

نوشت افزار محام

نوشت افزار مُحام، اولین عضو این خانواده در مهرماه 1385 کار خود را آغاز نمود. این فروشگاه از همان ابتدا در تلاش بود با اخذ عاملیت های مختلف، سعی در افزایش تنوع کالاهای خود نماید. تنوع بالای محصول در بخش تحریر، یکی از نقاط قوت نوشت افزار مُحام می باشد. اخذ نمایندگی انحصاری استدلر در استان خوزستان و نمایندگی برندهای معتبر دیگری همچون ماپد، فابرکستل و ... موجب گردآوری بهترین محصولات بازار تحریر ایران در فضایی بالغ بر 440 مترمربع گشته است. بخش تخصصی هنری مُحام، با گردآوری بهترین برندهای بازار همچون وینزور، سنت پترزبورگ، اشتنباخ، ونگوگ، پنتل و تنوع بالای بوم و قلمو های متنوع، نیاز هنرجویان و اساتید را در درون استان تامین نموده است. گالری تخصصی قلم مُحام، برندهای معتبری همچون پارکر، واترمن، لامی، شیفر، استدلر، یورپن و ... را در مجموعه خود گردآوری نموده است. انواع کیف های اداری، کوله و بخش اداری و

مهندسی از دیگر بخش های نوشت افزار مُحام می باشد.

ساعات کاری فروشگاه

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح به صورت یکسره تا ۱۰ شب

جمعه‌ها از ۵ بعد از ظهر الی ۱۰ شب

support@moham.ir

خوزستان - اهواز - کیانپارس - فلکه سوم - بین خیابان یکم و میهن شرقی

aparat-logo
مجموعه فروشگاه « مُحام » که مخفف موقوفه حاج اسماعیل مدنیان می باشد، جز اولین فروشگاه های بازار امام رضا (ع) است که در مجتمع فرهنگی مذهبی تجاری موقوفه مدنیان واقع گردیده که شامل بخش های مختلفی هم چون بازار امام رضا (ع)، حسینیه امام رضا(ع)، واحدهای اداری و آموزشی و پارکینگ عمومی است. مجموعه « مُحام » از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و شامل چهار فروشگاه: نوشت افزار، نمایشگاه و فروشگاه کتاب، کافی شاپ و شهر اسباب بازی می باشد که در طی این سال ها به ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز مشغول بوده است.
enamad-logosamandehi-logo
تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی محام محفوظ میباشد.
طراحی و توسعه توسط پازوک